+90532 162 27 04

Antalya Vip Transfer

Antalya da Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda günübirlik dahi olsa güvenilir hizmet vermekte olan Antalya Transfer, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Antalya merkez olmak üzere memnuniyetinizin önemli olduğu her bölge de profesyonel çalışmak için elimizden geleni yapmaktayız.Transfer hizmetlerin de protokol bilgisine sahip nicelikli araç kaptanları ile çalışmalarımız devam etmekte ve kusurlarımızı sıfır a indirmek için mücedele etmekteyiz.

Vip tranferler sadece aracın içini temizlik ve düzeni ile verilmez,size hizmet edecek araç kaptanının da kaliteli ve saygı değer olması gereklidir.

Vip araçları neden tercih edersiniz?

Bu tarz araçlar sadece size tahsis edilir,siz ve ailenizin rahatlığı ve güveni için bu araçlar kullanılır.Rahat transfer yada tur a çıkmanızda araçlarımızda bulunan tv buzdolabı ve wifi den misafir ücretsiz olarak faydalanabilir,kimi zaman uçaktan yorgun bile inseniz transfer esnasında konforlu koltukta gideceğiniz yere kadar güvenle dinlenebilirsiniz.

Siz saygı değer misfirlerimize saygılarımız sunarız. 


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir