+90532 162 27 04

Antalya Transfer Hizmetleri

Antalya da transfer nasıl yapılır?Hangi yollar ve araçlar kullanılır?Hangi milletten turistler Antalya yı tercih eder?şte burada bu sorularınıza cevap vereceğiz.

Antalya ya tüm dünya ülkelerinden gelen turistler bulunmaktadır ancak en çok kuzey ülkeleri ve Başta Almanya olmak üzere Avrupanın bir çok kesiminden gelen turistleri şehrimizde misfir etmekteyiz.

Antalya havalimanına indikten sonra farklı ilçelerimizde bulunan nezih tüm otel,motel,pansiyon ve apart otel tarzı da dahil olmak üzere konaklama yapacağınız yere transferlerinizi gerçekleştirmek için siz değerli turistler için hazırlanmış aileniz içinde rahat olmanızı sağlayacak araçlar ile yolculuğunuz konaklama alanlarına gitmeniz sağlanır.

Sadece konaklama için değil tabiiki Antalya nın tarihi ve gezilebilecek yerleri içinde bu araçları kullanabilirsiniz.

Genellikle transferler sizlerin rahatı ve güveni için en kısa yol tercih edilir.Bunlar daha çok çevre yolları olacak şekilde araç kaptan arkadaşlar sizi konaklama yerine bırakacak ve iyi bir tatil geçirmenize ilk adımı atmanızı sağlayacaktır.

2021-2022 Seneleri içerisin de yapacağınız transferlerde tüm araçlarımız da her türlü hizyen ekipmanları mevcut olacak ve siz değerli misafirlerimize verilecektir.Maske,eldiven,dezenfektan ve kolonya kullanım ve güvenli bir şekilde atmanız deneyimli araç kaptanlarımız tarafından yardımcı olunulacaktır.

Tüm araçlarımız her transfer sonunda özenle dezenfekte edilmektedir.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir